Skip to content
Mesut BULDUK: 0542 732 99 42 Haydar BULDUK: 0543 502 06 31

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ
ADAKÇI HAYDAR DOĞAL YAŞAM ÇİFTLİĞİ SİZLERİ BEKLİYOR!

Aşağı Çağlan Mh. Çıkışı
Merkeze 7 Km. Mesafede Kırmızı Çiftlik | ESKİŞEHİR
Mesut Bulduk: 0542 732 99 42
Haydar Bulduk: 0543 502 06 31
Google Müşteri Yorumları

Tertemiz, güvenilir bir aile işletmesi. Cennet gibi yemyeşil bakımlı bahçesinde kurbanınız kesilirken keyifli vakit geçirebilirsiniz. Fiyatlar normal piyasa fiyatı, hayvanlar bakımlı ve özenli yetiştirilmiş. Yıllardır alışveriş yaparız, hep güleryüzlü yaklaşımlarıyla bizi misafir ederler. Ayrıca organik tavuk ve kekik reçel tarhana gibi kendi yetiştirdikleri ürünlerle her gittiğimde kışlık ihtiyaçlarımı da alırım. Kendilerini iyi hizmetlerinden dolayı kutluyorum.

Tüm Eskişehir’in bir numaralı adakçısı diyebilirim. Öncelikle hijyen açısından bu kadar temiz ve titiz bir yer daha görmedim. Emeklerinin karşılığını fazlasıyla hak eden bir yer. Yıllardır kendimiz ve tüm çevremiz için bir numara. Güler yüz ve nezaket her yerde önemlidir, bu sebeple adak deyip geçmeyin. 20 yıldız olsa 20 yıldız verilir. Güvenle arayabileceğiniz ve gittiğinizde doğanın ve şıklığın birleştiği harika bir çiftlik. İnsan akşama kadar orada kalmak istiyor 🙂 Emeğinize elinize sağlık. iyi ki Eskişehirdesiniz. Şiddetle tavsiye edilir.

Adaklık ve kurbanlık için tercih ettiğimiz Adakçı Haydar, temiz ve düzenli bir çiftliğe sahip. İster çiftliğe giderek ister telefonla her zaman destek olan Mesut Bey ve Haydar Bey’e teşekkür ederim.

Adak ve kurbanımızı aldık hizmetlerini çok beğendim. Karşılama güzel hoş sohbetleri var.  Güleryüzlü hepsi. Adaklık kurbanımızı keserken ikramları var. Taze doğal koy ürünleri çok memnun kaldık. 10 dakika içinde teslim ettiler. Ayrı ayrı poşetleme yapmışlar. Teşekkür ederim

Adakçı Haydar’a girdiğiniz de güler yüzle karşılaşıyorsunuz. Her bütçeye uygun adak ve hijyenik ortamla karşılaştım. Tavuk yumurta vb ihtiyaçlarınızı günlük temin edebilirsiniz.

Adak ve kurban hizmetlerinde 30 yılı aşkın deneyim ve güvenle hizmet veren Adakçı Haydar, Eskişehir’in öncü adaklık ve kurbanlık markasıdır. Adakçı Haydar olarak, müşterilerimize kaliteli, hijyenik ve islami kurallara uygun hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Adakçı Haydar olarak her bütçeye uygun adaklık ve kurbanlık seçenekleriyle müşterilerimize geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

Eskişehir Kurbanlık, Eskişehir Kurbanlık Satışı, Eskişehir Adaklık, Eskişehir Adaklık Satışı, Eskişehir Adakçı, Adakçı Haydar, Kurban Bayramı, Adak, Adaklık, Kurbanlık, Adak Kurbanı, Akika Kurbanı, Şükür Kurbanı, Adak Kaç Pay Edilir?, Adak Kurbanı Kimler Yer?, Adak Kurbanı Ne Zaman Kesilir?, Adak Kurbanı Nedir?, Adaktan Vazgeçilir mi?, Vekalet Yoluyla Kurban Kesilir mi?

Aşağı Çağlan Mh. Çıkışı Merkeze 7 Km. Mesafede Kırmızı Çiftlik | ESKİŞEHİR
Mesut Bulduk: 0542 732 99 42
Haydar Bulduk: 0543 502 06 31
× Size nasıl yardımcı olabiliriz?